Yönetim Kurulumuz bugün İlhan Cavcav Tesisleri’nde taraftarlarımızla bir araya geldi. Taraftarların belirlediği temsilcilerden oluşan heyete Başkanımız Niyazi Akdaş ve Taraftarlardan Sorumlu Asbaşkanımız Mehmet Soylu, gelecek süreçte taraftarımızla bir arada olacaklarını ve birlik içinde hareket edeceklerini söylediler.

Soylu, taraftarın içinden gelen birisi olarak acil çözülmesi gereken sorunları bildiğini bundan sonra da katkılara açık olacaklarını söylerken Başkanımız Niyazi Akdaş’ın da “üyeliklerle ilgili” sorunları çözeceğini dile getirdi.

Taraftarlar da yönetim kurulumuza olan güvenlerini dile getirirken, bundan sonraki süreçte hep birlikte camiamız için çalışmaktan mutluluk duyacaklarını söylediler.

Niyazi Akdaş ve Mehmet Soylu’nun yanı sıra Başkan Vekilimiz Arif Ölmez, İstanbul Bölgesinden Sorumlu Asbaşkanımız Kubilay Güvenç, Kamu İlişkileri ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Esra Özel ve Sağlıktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kadir Kudret Hatipoğlu da toplantıda yer aldı.